Děkuji vám za váš veliký zájem o svatební focení. I když si ho vážím, nejsem momentálně časově schopná fotografovat svatby. Do odvolání tedy s fotografováním svateb končím.

 

Děkuji vám za váš veliký zájem o svatební focení. I když si ho vážím, nejsem momentálně časově schopná fotografovat svatby. Do odvolání tedy s fotografováním svateb končím.

 

Více zde: https://www.fotokouzlo.cz/o-foceni/svatebni-foceni/

Důležité informace ke svatebnímu focení

Svatební den je celek, ve kterém má dobrý fotograf zachytit emoce, náladu, veselé i dojemné momenty. A to se fotografovi nemůže podařit, pokud nemá šanci se se svatebčany pořádně seznámit a zažít alespoň polovinu svatebního dne.

 

Jak si zvolit fotografa?

Dnes je "fotografem" každý, kdo si koupí zrcadlovku a na fotografie si umístí logo se svým jménem.

Pokud chcete mít jistotu, že váš svatební den bude kvalitně, profesionálně a kompletně zaznamenán, zjistěte si, jak dlouho fotograf fotí. 

Podívejte se důkladně na jeho fotografie v portfoliu (amatéři mívají na svých stránkách pouze pár hezkých fotografií, které se jim nějakým způsobem podařilo vycvaknout, a těmi se prezentují) Ve výsledku však obdržíte fotografie, nad kterými se vám chce plakat...a určitě ne dojetím. 

ROZHODNĚ NECHCI SRÁŽET KVALITNÍ PRÁCI MÝCH KOLEGŮ! Navíc, každý fotograf musí nějak začít a naučit se fotit. Pokud s vámi jedná na rovinu a cena tomu odpovídá, je to naprosto v pořádku. 

Bohužel jsem ale také již obdržela pár telefonátů a e-mailů od zoufalých nevěst, které mne žádaly o opravu fotografií od jejich "profi" fotografa. Náprava pokažených fotografií je téměř nemožná, a navíc dost drahá.

Zvažte tedy, zda vám pár ušetřených tisíc v rozpočtu za fotografa opravdu stojí za to...

 

Co vám nabídnu?

Fotografie z každého svatební dne jsou jedinečné a především neopakovatelné. Proto je důležité si vše dobře promyslet a naplánovat. Správná volba svatebního fotografa vám zajistí kvalitní fotografie, které budou krásnou vzpomínkou po celý váš život

Zde máte několik bodů, které je potřeba si včas zajistit a objednat.  https://svetsvateb.cz/svatebni-pripravy/planovani-svatby

Mezi jednu z těchto důležitých věcí patří také včasné zabukování služeb svatebního fotografa, jehož práce se vám líbí. Pokud si zvolíte mne, sjednáme si nejprve schůzku u mne v ateliéru. Aby výsledek dopadl podle vašich představ, sdělíte mi vaše představy, důležitá fakta ohledně data a místa konání obřadu, hostiny, představy o pózovacích fotografiích...

Na schůzce spolu také vybereme nejlepší místa právě pro nafocení "pózovacích aranžovaných fotografií". Při jejich výběru je důležité, aby místa odpovídala vašemu charakteru. Některým párům vyhovují romantická zákoutí, jiní si přejí moderní fotografie z industriálního nebo městského prostředí.

Zohlednit by se také mělo roční období (jaro-rozkvetlé stromy, podzim-využití barevného listí na stromech atd.) Vybrané lokality by však neměly být přespříliš vzdálené od místa konání hostiny. Snadno se totiž může stát, že se kvůli přemisťování z jednoho místa na druhé fotografování příliš protáhne a zábava na svatební hostině poté vázne.

Po domluvě se skládá záloha 2000Kč. Poté je vaše datum svatby již 100%  zarezervováno v mém diáři.  Jaké služby zahrnuje "svatební balíček"

*    osobní předsvatební schůzka u mne v ateliéru

*   domluvení se na typu svatebního foto balíčku, a tedy i na ceně

*  domluvení se na důležitých detailech ohledně organizace, na místě svatebního fotografování a na vašich představách

*   výsledkem svatebního focení bude: CD s vašimi UPRAVENÝMI fotografiemi + tisk fotografií které si sami vyberete

Jednotlivé typy balíčků najdete v Ceníku. Těším se na naši spolupráci!

 

 

Svatby 2015