Těhotenská fotografie

Co s sebou? Světlé a tmavé spodní prádlo, které se zbytečně nezarývá (nevznikají nehezké útvary v oblastech lemů) a které dobře a hezky drží poprsí. Doporučuji spíše krajkové nežli sportovní prádlo.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    

Jeansy u kterých budete mít rozepnutý knoflík, košile (obojí doporučuji sladit s partnerem - dlouhé nohavice, oba dlouhý nebo oba krátký rukáv, oba tmavé nebo oba světlé barvy oblečení).

Top nad bříško, upnutá tílka, trička, halenky. A naopak sukně, leginy, kalhoty (podle typu postavy), které neškrtí pod bříškem.

Můžete si přinést botičky, hračku pro miminko, doplňky. Spoustu rekvizit najdete také u mne v ateliéru.

 

DOPORUČENÍ: Není nezbytně nutné, domlouvat si před fotografováním schůzku u kadeřnice, ale výsledné fotografii to hodně prospěje. Dostačující je ale i vlastní přežehlení nebo vyfoukání vlasů doma. Rozhodně doporučuji nezanedbat líčení (na fotografii je mnohdy nutné být nalíčená výrazněji než je běžné). Manikúra a pedikúra jsou samozřejmostí jak u žen tak u MUŽŮ. Pokud se fotografuje např. detaily rukou na bříšku, budou zanedbané nehty hodně znát. Vezměte s sebou malou svačinku, kdyby se vám udělalo nevolno.