Pohádkové focení s dravci

2 sovy pálené --- sovice sněžní ---raroh --- puštík --- krkavec --- orel

Focení s krkavcem
Focení s krkavcem

Více informací k cenám naleznete v ceníku


KDE FOCENÍ PROBÍHÁ

Focení s krkavci probíhá exkluzivně na zřícenině Zvířetice u Mladé Boleslavi

Se sovičkami pálenými v Praze Vinoři nebo ve Staré Boleslavi

Se sovicí sněžní v Praze Vinoři nebo na zřícenině Zvířetice u Mladé Boleslavi

S orlem v Praze Vinoři ve skalách . focení s orlem je pouze pro 1 osobu

S ostatními dravci podle typu focení. Hodně dbám na to, aby daná témata dávala smysl. Sovičky pálené většinou fotíme v květech u zámku, dravce zase v lese u skal

Protože je fotografování se zvířátky finančně i organizačně náročné, a já bych ráda zprostředkovala tento úžasný zážitek všem, probíhá focení vždy v předem určené termíny a vystřídá se při něm několik zájemců, kteří přicházejí postupně po sobě.

Každý člověk má tedy svůj vyhrazený čas na líčení, převlékání, úpravu i fotografování, který patří pouze jemu. Celý proces trvá cca 1 -1,5h

Všichni chovatelé jsou zkušení co se týče péče o jejich milovaná zvířátka, tak práce s nimi a s lidmi :-)

Focení byste si měli především užít, pobavit se při něm, zasmát se a odnést si krásný zážitek + jako bonus krásné fotky.

Často slýchám, že je někdo nefotogenický, neumí se tvářit na snímcích apod. :-D Nemusíte mít vůbec strach! :-D Celým focením vás provedu, vybíráme pózy, které vám opravdu sluší a hodí se k danému tématickému oblečení

Na každé pohádkové focení se platí nevratná záloha 2000Kč - poté je vaše místo v daném termínu rezervováno. Záloha platí pouze na daný smluvený termín. Odečítá se následně od celkové ceny.

S každým z vás individuálně probírám vaši představu ohledně stylizace a kostýmu (všechny kostýmy, kterých je aktuálně k výběru okolo 100ks, šperky a rekvizity zapůjčuji já).

V určený den dorazíte v domluvený čas na místo, kde focení probíhá.

Do péče si vás na místě převezme vizážistka Marina, která vás nalíčí, je možné dokoupit si úpravu účesu od zručné Terezky - kulmování, drdol, copy, válečnické copánky a rozcuchy, oblečeme vás, doladíme předem vybraný kostým a jde se fotit :-)

Fotografování se zvířaty probíhá cca 30 min, během kterých se přesouváme na různá zákoutí a střídáme pózy, aby byly snímky různorodé

-V CENĚ JE celkem 5 uměleckých snímků. Další snímky je možné dokoupit, pokud se vám jich bude líbit více. Fotografie dostanete v elektronické podobě (fotografie nejsou tištěné)


NESTANE SE VÁM, ŽE BUDETE MÍT NA FOTCE SPÍCÍHO VLKY, NEBO SOVU S OTOČENOU HLAVOU DOZADU...)

-V CENĚ JE celkem 5 uměleckých snímků. Pokud se vám budou líbit další, je možné si je dokoupit nad rámec balíčku - 500Kč/ks. Fotografie dostanete v elektronické podobě (fotografie nejsou tištěné)

Neupravené snímky nevydám, prosím, nežádejte je po mne :-)

FOCENÍ JE SAMOZŘEJMĚ MOŽNÉ I PRO DĚTI!


Vybrat si můžete ze stylizací:

Jedná se pouze o malou ukázku kostýmů

steampunk

ghotic

princezna

víla

bojovnice

fantazii se meze nekladou