Pohádkové focení s liškou

Více informací k cenám naleznete v ceníkuProtože je fotografování se zvířátky finančně i organizačně náročné, a já bych ráda zprostředkovala tento úžasný zážitek všem, probíhá focení vždy v předem určené termíny a vystřídá se při něm několik zájemců, kteří přicházejí postupně po sobě.

Každý člověk má tedy svůj vyhrazený čas na líčení, převlékání, úpravu i fotografování, který patří pouze jemu. Celý proces trvá cca 1 -1,5h

Všichni chovatelé jsou zkušení co se týče péče o jejich milovaná zvířátka, tak práce s nimi a s lidmi :-)

Focení byste si měli především užít, pobavit se při něm, zasmát se a odnést si krásný zážitek + jako bonus krásné fotky. 

Často slýchám, že je někdo nefotogenický, neumí se tvářit na snímcích apod. :-D Nemusíte mít vůbec strach! :-D Celým focením vás provedu, vybíráme pózy, které vám opravdu sluší a hodí se k danému tematickému oblečení

Na každé pohádkové focení se platí nevratná záloha 2000Kč - poté je vaše místo v daném termínu rezervováno. Záloha platí pouze na daný smluvený termín.

S každým z vás individuálně probírám vaši představu ohledně stylizace a kostýmu (všechny kostýmy, kterých je aktuálně k výběru okolo 100ks, šperky a rekvizity zapůjčuji já).

V určený den dorazíte v domluvený čas na místo, kde focení probíhá.

Do péče si vás na místě převezme vizážistka Marinka, která vás nalíčí, je možné dokoupit si úpravu účesu od zručné Terezky - kulmování, drdol, copy, válečnické copánky a rozcuchy, oblečeme vás, doladíme předem vybraný kostým a jde se fotit :-)

Fotografování se zvířaty probíhá cca 30 min, během kterých se přesouváme na různá zákoutí a střídáme pózy, aby byly snímky různorodé

NESTANE SE VÁM, ŽE BUDETE MÍT NA FOTCE SPÍCÍHO VLKY, NEBO SOVU S OTOČENOU HLAVOU DOZADU...)

-V CENĚ JE celkem 5 uměleckých snímků. Pokud se vám budou líbit další, je možné si je dokoupit nad rámec balíčku - 500Kč/ks. Fotografie dostanete v elektronické podobě (fotografie nejsou tištěné)

Neupravené snímky nevydám, prosím, nežádejte je po mne :-)

FOCENÍ JE SAMOZŘEJMĚ MOŽNÉ I PRO DĚTI!

KDE FOCENÍ PROBÍHÁ

Focení probíhá v Praze-Vinoři nebo ve Staré Boleslavi - dle aktuální stavu přírody

Líčení, lehčí úprava účesu a doladění předem vybraného kostýmu probíhá na místě focení.

Vybrat si můžete ze stylizací:

-indiánka

-princezna, královna

-viktoriánská dáma

-bojovnice

-šlechtična

-elfka

-vamp

-víla

-divoženka