Pohádkové focení s "vlky"

Pohádkové focení s "vlky"
Pohádkové focení s "vlky"

Více informací k cenám naleznete v ceníku


U "vlkoušků" se jedná buďto o ČSV nebo Saarlose (plemena vyšlechtěná křížením vlka a německého ovčáka či podobných ras) Obchodně se focení nazývá "focení s vlky", jelikož si plemena zachovala vlčí vzhled a to nejlepší z obou plemen.

Všechny termíny jsou vodné pro všechny stylizace - něžné i válečnické.

Na bojové scény je ovšem vhodnější termín s "bílým vlkem + vlčicí", kdy je možnost využít k focení zbraně a také fotit s andělskými křídly.

U "vlčic" fotí se zbraněmi a s křídly pouze 1 vlčice (se zbraněmi bude tedy na fotce 1 "vlčice", u mazlících fotek beze zbraní 2 "vlčice")

Protože je fotografování se zvířátky finančně i organizačně náročné, a já bych ráda zprostředkovala tento úžasný zážitek všem, probíhá focení vždy v předem určené termíny a vystřídá se při něm několik zájemců, kteří přicházejí postupně po sobě. 

Každý člověk má tedy svůj vyhrazený čas na líčení, převlékání, úpravu i fotografování, který patří pouze jemu. Celý proces trvá cca 1 -1,5h

Všichni chovatelé jsou zkušení co se týče péče o jejich milovaná zvířátka, tak práce s nimi a s lidmi :-)

Focení byste si měli především užít, pobavit se při něm, zasmát se a odnést si krásný zážitek + jako bonus krásné fotky. 

Často slýchám, že je někdo nefotogenický, neumí se tvářit na snímcích apod. :-D Nemusíte mít vůbec strach! :-D Celým focením vás provedu, vybíráme pózy, které vám opravdu sluší a hodí se k danému tématickému oblečení

Na každé pohádkové focení se platí nevratná záloha 2.000Kč - poté je vaše místo v daném termínu rezervováno. Záloha platí pouze na daný smluvený termín. Odečítá se následně od celkové ceny.

S každým z vás individuálně probírám vaši představu ohledně stylizace a kostýmu (všechny kostýmy, kterých je aktuálně k výběru okolo 100ks, šperky a rekvizity zapůjčuji já).

V určený den dorazíte v domluvený čas na místo, kde focení probíhá.

Do péče si vás na místě převezme vizážistka Marinka, která vás nalíčí, je možné dokoupit si úpravu účesu od zručné Terezky - kulmování, drdol, copy, válečnické copánky a rozcuchy, oblečeme vás, doladíme předem vybraný kostým a jde se fotit :-)

Fotografování se zvířaty probíhá cca 30 min, během kterých se přesouváme na různá zákoutí a střídáme pózy, aby byly snímky různorodé

NESTANE SE VÁM, ŽE BUDETE MÍT NA FOTCE SPÍCÍHO VLKY, NEBO SOVU S OTOČENOU HLAVOU DOZADU...)

-V CENĚ JE celkem 5 uměleckých snímků. Pokud se vám budou líbit další, je možné si je dokoupit nad rámec balíčku - 500Kč/ks. Fotografie dostanete v elektronické podobě (fotografie nejsou tištěné)

Neupravené snímky nevydám, prosím, nežádejte je po mne :-)

FOCENÍ JE SAMOZŘEJMĚ MOŽNÉ I PRO DĚTI!

Pohádkové focení s vlky
Pohádkové focení s vlky

KDE FOCENÍ PROBÍHÁ

Focení probíhá ve Vinoři ve skalách, v Milovicích nebo ve Staré Boleslavi - dle aktuální stavu přírody

Líčení, úprava účesu a doladění předem vybraného kostýmu probíhá na místě focení.


Vybrat si můžete ze stylizací:

-indiáni

- čarodějky

-vlčí lidé

-středověcí bojovníci

-vikingové

-andělé

-elfové

- šlechtici, princezny, královny

-vlčí děti

-Červená Karkulka