Proč nevydávám neupravené fotografie?

Pokud jste se rozhodli využít mých služeb, potom jste se rozhodli, že nechcete obyčejné fotografie z vašeho mobilního telefonu nebo od "cvakače" (fotografa, který snímky zacvaká, zinkasuje, a rozdíl mezi upravenými či neupravenými fotografiemi není příliš znát).

Za ta léta, co se zabývám fotografováním, stylizací a úpravami fotek, jsem si vypracovala vlastní styl. A předpokládám, že můj styl úprav fotografií je jeden z důvodů, proč jste si vybrali právě mne.

Snímky, které vám vytvořím, jsou krásnými fotografiemi na památku a tyto fotografie musejí mít jistou úroveň, abyste si je chtěli nechat zvěčnit na plátno a pověsili do obývacího pokoje. Nejedná se o momentky z vašich oslav, výletů či jiných důležitých událostí, které si pořizujete na památku. Tyto fotky jsou velice důležité, a nezáleží až tak na jejich kvalitě, jako spíš na obsahu.

Nemá proto žádný smysl, dostat ode mne neupravené nehezké fotografie (v mobilním telefonu vám fotky upraví nastavené filtry, u zrcadlovky je toto práce fotografa), protože nejde o snímky, které by vám připomínali životní událost.